1045
103387

Lorenzo Pasinelli, (Efter?)

(Italy, 1629-1700)
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
Unsold
Lorenzo Pasinelli, (Efter?)
(Italy, 1629-1700)

Kristus, Jungfru Maria och Petrus.

Etsning. 45 x 34 cm.

Skador defekter, pappersförlust i bildens nedre kant (delvis över adress). Bildens vänstra kant skarvad, veck samt fläckar.