1059
103435

ÄGG, 2 st, glas, Ryssland ca 1900.

3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Hammer price
Unsold

Bärnstensimiterande färg med graverad dekor X:B: inom lagerkrans resp fågel vid blomma. Längd 7 resp 5 cm.

Slitage, obet nagg.