1075
102225

Alfred Ekstam

(Sweden, 1878-1935)
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Hammer price
10 000 SEK
Alfred Ekstam
(Sweden, 1878-1935)

Höstlandskap

Stämpelsignerad och daterad 1915 a tergo. Pannå 56 x 87 cm.