1161
105561

Helmer Osslund

(Sweden, 1866-1938)
25 000 SEK
2 210 EUR
2 300 USD
Hammer price
20 000 SEK
Helmer Osslund
(Sweden, 1866-1938)

"Från Medelpad"

Signerad Helmer Osslund. Smörpapper uppklistrat på papp-pannå 47 x 90 cm.

Skador.