1163
105701

SCHATULL, ek. 1700-tal.

1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Hammer price
2 000 SEK
SCHATULL, ek. 1700-tal.

Metallskodd. Dubbla sidohandtag. Fem fack invändigt. Bredd 31, djup 30,5, höjd 23,5 cm.

Skador, lagningar, kompletteringar.