1175
106037

KOLONN, mahogny. Directoirestil, 1800-tal.

4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Hammer price
6 600 SEK
Bidding requires special pre approval.

Kannelerad på kvadratisk sockel. Höjd 100 cm.

Smärre skador, torksprickor.