1180
106181

BREVPRESS, trä, möjl Ryssland 1800-tal.

1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Hammer price
700 SEK

Rektangulär med heltäckandepätlbroderi i olika gråa toner av ruin mot blå fond. Sidorna förgyllda. 17x11, höjd 2,5 cm.

Skador.