Fanerat med masurbjörk. Rund delad skiva. Sarg med pärlstav. Raka svarvade ben. Total längd 273 (111+50+50+50+111), bredd 123, höjd 76 cm. Tre iläggsskivor medföljer.
Maskstunget, smärre slitage.
×
Log in
Could not log in