1222
106787

FÅRSKINNSFÄLL.

1 200 - 1 500 SEK
106 - 132 EUR
110 - 138 USD
Hammer price
Unsold
FÅRSKINNSFÄLL.

Hälsingland, 18-1900-tal. Benvitt fårskinn. Polykromt rosengångsfoder. 170 x 125 cm.

Smärre skador.