1431
108247

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR,

5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Hammer price
12 500 SEK
DOCKSKÅPSTILLBEHÖR,

18-1900-tal. Drygt 50 st. Mesta delen av metall. Bestående av bla ljuskronor, tennservis, speglar, tavlor, bord, element, brasskärm mm.

Skador.