1433
106883

STEIFFNALLE,

2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Hammer price
4 000 SEK
STEIFFNALLE,

Tyskland, 1920-30-tal. Gul plysch. Knapp i vänster öra. Ledade ramar, ben och huvud. Brunsvarta ögon av glas. Trampdynor av filt. Längd 32 cm.

Slitage, smärre skador.