1454
106839

SEGELBÅTSMODELL.

8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
Unsold
SEGELBÅTSMODELL.

1900-talets första hälft. Delvis bemålat trä. Mässingskodda detaljer. Längd 222, höjd inkl ställ 220 cm.

Smärre skador.