1454
106839

SEGELBÅTSMODELL.

8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
SEGELBÅTSMODELL.

1900-talets första hälft. Delvis bemålat trä. Mässingskodda detaljer. Längd 222, höjd inkl ställ 220 cm.

Smärre skador.