1462
107603

MÄRKLIN 3055 SAMT 3067, 3 st,

2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Hammer price
3 600 SEK
MÄRKLIN 3055 SAMT 3067, 3 st,

Tyskland. H0. Originalkartonger. Funktion ej provad.

Slitage, smärre skador.