187
78699

DOSA. Norge, tidigt 1900-tal.

5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
DOSA. Norge, tidigt 1900-tal.

Gråblå emalj och förgyllt silver. Rund med vattrad dekor. Diam 7,5 cm.

Nagg, repor.