23
74613

MATBORD. England. Regencystil.

8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
12 000 SEK

Fanerat med mahogny. Två halvmånar, vardera med tredelad centralfot på trissor.Två iläggsskivor medföljer. Total längd 232 (68+48+48+68), höjd 73 cm.

Smärre slitage.

 Hide
 Show more

Contemporary Art & Design 654

177. Terry O'Neill, 'Faye Dunaway, Hollywood, 1977'.
200 000 - 250 000 SEK
Current bid:
- SEK