258
80463

SALTKAR, silver. S:t Petersburg, Ryssland 1836.

2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
Unsold

Invändigt förgyllt. Rektangulärt med avfasade hörn. Snedgodronnerad kant. Räfflor. Fyra kulfötter. 95x7, höjd 3,5 cm.

Slitage.