260
81061

STOLAR, 6 ST, Verner Panton, "System 1-2-3", Fritz Hansen, Danmark 1970-tal.

5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Hammer price
4 600 SEK

Orange klädsel, rund fotplatta av aluminium.

Slitage. (6)