267
81643

MATBORD. England 1800-tal.

8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Hammer price
4 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
MATBORD. England 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Två halvmånar på raka ben. Total längd 331 (56x3+68+95), bredd 117, höjd 74,5 cm. Tre senare skivor medföljer.

Smärre slitage.