271
81665

GRINDAR, ett par. S.k. "solgrindar". 1900-talets första hälft.

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
Unsold

Bemålade i vitt och gult. Tot längd utan gångjärn 269, höjd 110 cm.

Renoverade, smärre slitage.