285
82787

SPEGEL, tennram, Sverige 1920-30-tal.

2 000 - 2 500 SEK
180 - 225 EUR
190 - 237 USD
Hammer price
3 000 SEK

Rektangulär med gjutna stiliserade nakna kvinnofigurer längs långsidorna. H 52, b 32.

Monogram på nedre delen, repor.