288
82113

PORTRÄTTMEDALJONGER, två stycken, Patinerad brons och marmor.

8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
748 - 935 USD
Hammer price
14 500 SEK

Ovala porträtt av Seneca resp. Marius i rektangulär inramning. 27 x 23 cm.

Smärre nagg och lagningar.