352
85683

ASSIETTER, 3 st, porslin. Flora Danica, Kongl Dansk, 1900-talets början.

1 000 SEK
88 EUR
92 USD
Hammer price
2 400 SEK

Diam 14,5 cm.

Saleroom notice

Kantlagning.