372
86589

Alfred Bergström

(Sweden, 1869-1930)
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Hammer price
Unsold
Alfred Bergström
(Sweden, 1869-1930)

Landskapsvy

Signerad Alfr.Bergström och daterad 1930. Duk 43 x 78 cm.