379
79007

Carl Wilhelmson

(Sweden, 1866-1928)
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
3 400 SEK
Carl Wilhelmson
(Sweden, 1866-1928)

Kvinnlig modell

Monogramsignerad CW och daterad 1899. Akvarellskiss13,5 x 27 cm.