411
88873

Cécile Ferrere

(France, 1847-1931)
8 000 SEK
706 EUR
737 USD
Hammer price
6 000 SEK
Cécile Ferrere
(France, 1847-1931)

Sydfransk pastoral scen.

Signerad Cecile Ferrere.
Duk 46 x 65 cm.

Smärre krackelyrer.