414
87715

Nils Tirén

(Sweden, 1885-1935)
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Hammer price
4 800 SEK
Bidding requires special pre approval.
Nils Tirén
(Sweden, 1885-1935)

Talgoxar

Signerad Nils Tirén. Akvarell 22,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.