468
85087

Robert Thegerström

(Sweden, 1857-1919)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
4 800 SEK
Robert Thegerström
(Sweden, 1857-1919)

Motiv från Sandhamn

Signerad R Thegerström och daterad 1915. Duk 46 x 61 cm.

Provenance

Enligt uppgift från Sandhamn.