472
82681

Oscar Törnå

(Sweden, 1842-1894)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
5 200 SEK
Oscar Törnå
(Sweden, 1842-1894)

Insjölandskap från Wellinge

Signerad Oscar Törnå och daterad Wellinge- aug:1888. Duk 36,5 x 60,5 cm.

Obetydligt tryckmärke.