523
90681

Anders Andersen-Lundby

(Denmark, 1840-1923)
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Hammer price
8 000 SEK
Anders Andersen-Lundby
(Denmark, 1840-1923)

Man med kälke i vinterlandskap

Signerad A.Andersen och daterad 1872. Duk 50 x 68,5 cm.

Saleroom notice

Damage to canvas.