525
90977

Georg Emil Libert

(Denmark, 1820-1908)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
10 500 SEK
Georg Emil Libert
(Denmark, 1820-1908)

Kustmotiv

Signerad G E Libert och daterad -55. Duk 27 x 24 cm.