605
92523

SALONGSBORD. Empirestil.

8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
SALONGSBORD. Empirestil.

Fanerat med mahogny, delvis bronserat. Rund skiva. Centralfot med snidade fiskar. Diam 108, höjd 78,5 cm.

Omarbetat, skador, renoverat.