613
92677

KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.

15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Hammer price
Unsold

Bonade. Svängd stoppad rygg. Svängda ben. Snidad dekor av blommor. Sittplymå. En kallstämplad I.DES.ESTRE.

Skador, lagningar, maskstungna, en skadad ryggspjäle medföljer.