648
93883

DALMÅLNING, allmoge. Rättvik, Dalarna, 1800-tal.

2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Hammer price
3 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Kurbits. Uppklistrad papp 86 x 49 cm.

Skador, retuscher.