69
74893

BRÖDKORG. 1800-tal.

800 - 1 000 SEK
71 - 89 EUR
74 - 93 USD
Hammer price
6 000 SEK
BRÖDKORG. 1800-tal.

Båtformad svartmålad plåt med gulddekor av blomma och vindruvor. Längd 34 cm.

Smärre slitage.