799
94497

DOSA, silver. Nils Hoffberg, Stockholm 1759.

3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Hammer price
3 000 SEK

Invändigt förgylld. Profilerad. Locket med relief av blommor. Längd 7 cm.

Undersidesslitage.