824
97649

SOPPSLEV, silver och trä. Otydliga stämplar, 1836.

1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Hammer price
Unsold

Svarvat handtag med spår av tidigare svärtning. Längd 41 cm.

Bucklor, benknopp saknas.