92
75659

FIGURIN, parian. "Snödroppen", Per Hasselberg, Gustavsberg.

2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
185 - 278 USD
Hammer price
4 200 SEK

Stående kvinnofigur. Höjd 49 cm.

Lagningar, smärre nagg.