958
101241

JARDINJÄR, "Hortus", Josef Frank, Svenskt Tenn.

2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Hammer price
Unsold

Grön glasmassa med reliefdekor. Tillverkad vid Gullaskruvs och Reijmyre glasbruk. Höjd 7 cm, längd 27 cm.

Nagg på fotklackarna. Repor.