962
101273

DALAHÄSTAR, 2 st, allmoge. 1900-talets första hälft.

3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Hammer price
6 200 SEK

Polykromt bemålade mot ljus resp röd botten. Höjd 18 resp 20 cm.

Slitage.