999
104891

MOCCASKEDAR, 12 st, Th Marthinsen, Norge 1950-tal.

1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Hammer price
1 600 SEK

Förgyllt silver, handtag med emaljdekor i färger. Längd 10 cm. (12)