149
111797

SKRIVBORD. Karl Johan.

4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Hammer price
8 800 SEK
SKRIVBORD. Karl Johan.

Fanerat med mahogny. Nyckelskyltar av ben. Rektangulär delvis filtklädd skiva. Tre lådor i sargen. Uppsats med lådor och dörrpar. Bredd 129, djup 75, höjd 122 cm. Nycklar medföljer.

Renoverat, kompletterat, skador, lagningar.