167
114025

SYBORD. Karl Johan.

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
2 000 SEK
SYBORD. Karl Johan.

Fanerad med mahogny och lönn. Ovalt på lyrformade ben. Syinredning under uppfällbar skiva. Inläggningar av pärlor. Längd 61, bredd 48, höjd 75,5 cm. Nyckel medföljer.

Smärre skador och lagningar.