210
111945

Interiör från Santa Maria Novella, Florens

10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Hammer price
7 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Signerad A. Marrani. Akvarell 64 x 79,5 cm.