254
116371

Anna Gardell-Ericson

(Sweden, 1853-1939)
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Hammer price
Unsold
Anna Gardell-Ericson
(Sweden, 1853-1939)

Höglänt landskap

Signerad Anna Gardell-Ericson. Akvarell 24,5 x 50 cm.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

86. Hans Hedberg, a faience dish, Biot, France.
10 000 - 12 000 SEK
Bid History
Fair warning
19 000

Your Bid
18 000

Your Bid
17 000

Your Bid
16 000

Your Bid
15 000

Your Bid
14 000

Your Bid
13 000

Your Bid
12 000

Your Bid
11 000

Your Bid
10 000

Your Bid
Current bid:
19 000 SEK