276
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Hammer price
5 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Skador, lagningar.