326
114797

SPEGEL. Gustaviansk.

10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Hammer price
18 000 SEK
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med uppsvängt krön. Dekor av blommor och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel. Höjd 136, bredd 63 cm.

Senare glas, lagningar, kompletteringar.