358
119199

TAKLAMPA, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. Modellnummer 2444. H 40.

1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
For condition report contact specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Head specialist Prints
+46 (0)739 40 08 27

Mässing, trearmad. Märkt SVENSKT TENN 2444.

Skärmar saknas. Slitage.