376
96485

John Templeton Lucas

(United Kingdom, 1836-1880)
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
12 500 SEK
John Templeton Lucas
(United Kingdom, 1836-1880)

"The War Map"

Signerad J.T. Lucas och daterad 1870. Duk 71,5 x 91 cm.