383
102877

SERVIS, 22 delar, flintgods. England, 1800-tal.

4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Hammer price
11 500 SEK

Bestående av 10 flata resp 11 djupa tallrikar samt en terrin med lock och fat.

Terrin med lock och fat med lagningar.